Tablice informatyczne CSS

Bestseller Wydawnictwa Helion
styczeń 2007

Koniec z wertowaniem książek i dokumentacji w poszukiwaniu składni poleceń, typów danych czy struktur języka. W tablicach informatycznych znajdziesz wszystkie podstawowe informacje, których potrzebujesz podczas codziennej pracy, podane w sposób zwięzły i treściwy. Składnia poleceń, struktura programu, funkcje i metody, obiekty, typy danych — jest tu wszystko, nad czym mógłbyś się zastanawiać.

Tablice informatyczne. CSS” to podręczne zestawienie niezbędnych programiście informacji dotyczących języka CSS. Pracując pod presją czasu, nie zawsze można znaleźć czas na wertowanie grubych książek. Niezależnie od tego, czy tworzysz aplikacje dla systemu Windows, aplikacje WWW, czy usługi sieciowe, docenisz tablice informatyczne.

Komentarze

  1. Niedawno kupiłem tablice css jako uzupełnienie pana książki ” ABC tworzenia stron WWW wyd. II ” i są one naprawde OK ! Szkoda że w książce nie pisze jak na stronie umieścić filmy, ale za to fajne było zestawienie obsługi stylów przez przeglądarki . Tak trzymać !
    PS: Niestety w zestawieniu brakuje IE 7 i Firefox 2 może więc czas panie Bartoszu pomyśleć o następnych wydaniach tych pozycji. Trzymam kciuki ! Pozdrawiam

  2. Panie Adamie cieszę się, że jest Pan zadowolony z tej książki. Co do zestawienia to pomyślę w jaki sposób to zrobić i może wyjdzie coś w formie update do pobrania z tej strony. Jednak nie wcześniej niż pod koniec stycznia bo w tej chwili nie wiem jak się nazywam, śpię po 2-3 godziny i po prostu muszę odrobić się z kilku zaległości i chwilę się przespać.

  3. O kurcze widze że te książki dają panu niezły wycisk ! No ale jak człowiek lubi pisac to tak łatwo się nie zniechęci. W takim razie będe cierpliwie czekać.No i dziękuję za odpowiedz !
    PS: Niech Pan po skończeniu roboty zorganizuje pare dni urlopu na świeżym powietrzu ( bo w Katowicach tyle kopalń i fabryk że chyba nie ma go zbyt wiele? ) Pozdrawiam

  4. Na święta jadę w góry na kilka dni i tam mam zamiar odespać. Poza tym na śląsku nie ma już tylu kopalni i fabryk a powietrze jest czyste ;)

  5. Miło mi to słyszeć. Wesołych Świąt życzę Panie Bartku ! Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

do góry