Internet na sztandarach, czyli jak wygrać wybory i zdobyć popularność. eBook

nternet na sztandarach, czyli jak wygrać wybory i zdobyć popularność

Dzisiaj internet jest dominującym źródłem informacji, to właśnie internet kreuje i kształtuje popyt na usługi, programy polityczne czy konkretne produkty. Potęgę sieci docenili zarówno biznes, jak i świat polityki. Jeden i drugi tak samo musi zabiegać o klientów, którzy przywykli do tego, że mogą porównywać, sprawdzać, kupować oraz przebierać w różnych ofertach, i robią to zza biurka w zaciszu swoich domów. W praktyce każdy, kto chce coś zaoferować reszcie, musi w sposób aktywny i przemyślany działać w internecie, budować swój wizerunek i walczyć o klientów czy wyborców. Ci, którzy tego nie zrozumieją albo nie uznają za dostatecznie ważne, przegrają walkę.

Niniejsza książka stanowi próbę pokazania Czytelnikowi, na czym polega budowa wizerunku w sieci, promocja własnej marki oraz walka o klientów czy wyborców. Autorzy posługiwali się licznymi przykładami ze świata biznesu, jak i polityki. Wiedzę teoretyczną uzupełniono o praktyczne przykłady. Omówiono liczne narzędzia oraz mechanizmy pomocne podczas budowy marki i promocji w sieci. Na kolejnych stronach znajdziesz informacje o wyszukiwarkach sieciowych, pozycjonowaniu stron (SEO), marketingu internetowym, mediach społecznościowych i innych formach przekazu dostępnych w sieci.

O autorach:

Łukasz Makowski
Menedżer, wykładowca oraz doradca i trener biznesu. Od roku 2010 prodziekan Wydziału Zamiejscowego w Chorzowie Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu. Autor oraz recenzent szeregu publikacji z zakresu zarządzania, polityki i gospodarki. Członek Rady Programowej specjalistycznych wydawnictw. W 2008 oraz 2010 roku odbył staż naukowy w Uniwersytecie Łotwy w Rydze. Zdobywca grantu naukowego Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Menedżer i redaktor pisma przemysłowo-gospodarczego (2004-2007), dyrektor generalny, dyrektor produktu oraz sieci sprzedaży w latach 2004, 2007-2010.

Bartosz Danowski
Autor książek i artykułów z dziedziny informatyki. Pracę zawodową rozpoczął w 1997 r. w Centralnym Ośrodku Informatyki Górnictwa, by po sześciu latach poświęcić się wyłącznie pisaniu książek, artykułów oraz prowadzeniu kursów. Od początku współpracuje z Wydawnictwem Helion. Publikował również w miesięcznikach ?CHIP? i ?Magazyn Internet?. W wolnych chwilach w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu Wydział Zamiejscowy w Chorzowie prowadzi kursy informatyczne z zakresu wykorzystania mediów społecznościowych do budowy wizerunku oraz obsługi komputerów. Jego książki sprzedały się w liczbie ponad 300 000 egzemplarzy.

Michał Makaruk
Założyciel największego forum na temat pozycjonowania stron internetowych w Polsce http://www.forum.optymalizacja.com/. Autor bestsellerów i artykułów traktujących o marketingu internetowym. Doradca do spraw marketingu internetowego dla firm w Europie oraz w USA. Prowadzi szkolenia z zakresu ePR, budowania wizerunku w internecie, pozycjonowania stron oraz reklamy internetowej. Od 2013 roku udziela konsultacji w zakresie marketingu politycznego w internecie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

do góry