Nowa wersja strony i inne zmiany

Zoch i tatkoWstyd się przyznać, ale mocno zaniedbałem swoją stronę. Aktualizacji było zauważalnie mniej ponieważ w ostatnich latach moja działalność autorska została mocno ograniczona. W latach 2011-2013 wydałem ledwie 9 książek. Nie napisałem też żadnego artykułu. Za taki stan rzeczy winę ponosi kilka czynników. Jak wiecie jestem szczęśliwym mężem i ojcem. Mam 3 letnią córkę, która skutecznie zajmuje każdy wolną chwilę. Poza tym moja codzienna praca wymaga wiele uwagi i na pisanie zwyczajnie brakuje czasu.

Sens istnienia strony opartej wyłącznie na informowaniu o nowych książkach przy jednoczesnym spadku aktywności na tym polu jest raczej mały. Dlatego postanowiłem zmienić wygląd i profil swojej witryny. Nie mam zamiaru kończyć swojej przygody z pisaniem i książki nadal pozostaną ważnym elementem witryny. Nadal będę informować o nowościach, 0 tym co piszę albo co aktualnie jest w promocji. Poza tym na stronie nadal będzie można kupić moje książki – zarówno w wersjach papierowych jak i ebookach. Strona otrzymała również nowy znacznie lepszy newsletter do subskrypcji którego gorąco zachęcam.

Nowością będą częstsze wpisy związane z moimi zainteresowaniami. Zależy mi na tym aby publikować konkretne porady, rozwiązania wybranych problemów bądź informacje na temat różnych ciekawostek. Jeżeli macie jakieś pomysły i propozycje tematów to zachęcam do kontaktu ze mną. Mam nadzieję, że ta praktyczna część przypadnie Wam do gustu. Już dzisiaj wiem, że będzie tam sporo porad na temat ebooków, formatów, konwersji, przygotowania materiałów, etc. Nie omieszkam też pisać o tym co ma związek z tematyką poruszaną w moich książkach.

Jednocześnie na stronie znalazł się dział z ofertą moich usług (od kilku lat prowadzę własną firmę). Regularnie drogą mailową otrzymuję różne pytania bądź propozycje współpracy. Dlatego postanowiłem to sformalizować i na stronie w dziale Szkolenia znajduje się lista tematów w zakresie których mogę prowadzić kursy bądź wykonywać innego rodzaju usługi. Poza tym jestem otwarty na inne formy współpracy (gościnne wykłady, doradztwo, etc.) w zaproponowanej przeze mnie tematyce lub na polu innych moich zainteresowań. W sekcji szkoleń znajduje się również lista referencyjna partnerów, z którymi współpracuje.

Na koniec kilka zapowiedzi książkowych:

  • Minecraft. Tablice craftingu, alchemii i metalurgii – to druga publikacja na temat Minecrafta oraz efekt współpracy z moim siostrzeńcem – dziesięcioletnim Jakubem Danowskim. Tablice powinny trafić do sprzedaży w najbliższych tygodniach.
  • Tworzenie stron WWW w praktyce. Wydanie III – kolejne wydanie mojego bestsellera poświęconego podstawom tworzenia stron WWW. Tym razem aktualizacja obejmuje niuanse języka HTML5 i CSS3. Książka jest już dostępna w przedsprzedaży.

Jeżeli interesują Was wymienione powyżej książki zachęcam do śledzenia mojej strony. Możecie również zamówić mój biuletyn, dzięki któremu dowiecie się o nowych książkach w dniu kiedy trafią do oficjalnej sprzedaży.

Na koniec serdeczne podziękowania dla Igora Chudego za opracowanie szablonów i modyfikacji dla WordPressa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

do góry