100 000 książek

NagrodaNa początku 2004 roku dotarła do mnie miła wiadomość od mojego redaktora z Wydawnictwa Helion . Okazało się, że na przełomie roku stutysięczny czytelnik nabył jedną z moich książek.

Z okazji okrągłego jubileuszu spotkałem się z osobami, które przyczyniły się do tego sukcesu. W ten sposób chciałem podziękować prezesom, redaktorom, korekcie językowej, działowi DTP, marketingowi oraz całej reszcie pracowników wydawnictwa za ich wkład i ciężką pracę.

Krótko przypomnę, że współpracę z Helionem zacząłem od publikacji Ćwiczeń omawiających język HTML 4. Miało to miejsce w grudniu 2000 roku. Jak łatwo policzyć na to aby sprzedać 100 000 książek potrzeba było zaledwie trzy lata. Biorąc pod uwagę specyfikę polskiego rynku książek informatycznych jest to wynik bardzo dobry.

W tym miejscu pragnę serdecznie podziękować wszystkim moim Czytelnikom bez których osiągniecie takiej sprzedaży nie byłoby możliwe. Mam nadzieję, że nadal będziecie czytać moje książki i pisać do mnie.

Na koniec pozostaje mi wyrazić nadzieję, że na 100 000 sprzedanych książek się nie skończy i za jakiś czas będziemy mieli kolejny powód do świętowania.

do góry