Co nowego…

Od dawna nie informowałem o rzeczach nad którymi aktualnie pracuję. Dlatego przyszła pora aby nadrobić zaległości i podzielić się z Wami informacjami, o tym co skończyłem lub właśnie piszę.

  1. Pozycjonowanie i optymalizacja stron WWW. Jak to się robi – obszerny poradnik na temat pozycjonowania i optymalizacji stron WWW. W najbliższych dniach książka powinna pojawić się w sprzedaży. Uwaga jest to projekt nad którym pracowałem wspólnie z Michałem.
  2. ABC sam optymalizuję komputer – zbiór wielu cennych porad na temat optymalizacji i prawidłowej pracy komputera pracującego pod kontrolą systemu MS Windows XP/Vista i nie tylko. Książka w najbliższych dniach trafi do druku, a w sklepach będzie dostępna od 12.07.2007.
  3. Dziecko w sieci – kilka tygodni temu skończyłem kompleksowy poradnik kierowany do rodziców chcących chronić swoje dzieci przed internetowymi zagrożeniami. Nie będę zdradzał zbyt wielu szczegółów, ale książka wygląda bardzo ciekawie. Współpracowałem z FDN oraz psychologiem zajmującym się ofiarami pedofilii. Książka będzie dostępna we wrześniu.
  4. BIOS. Przewodnik. Wydanie III – wczoraj wspólnie z Andrzejem skończyłem pracę nad III wydaniem naszego przewodnika po opcjach BIOS-ów. W porównaniu do poprzedniego wydania dodaliśmy opis ponad 350 nowych opcji, zajęliśmy się opcjami z BIOS-ów komputerów przenośnych oraz wprowadziliśmy szereg licznych poprawek i aktualizacji. W sklepach książki możesz szukać we wrześniu.

W tej chwili zabieram się za przygotowywanie II wydania Instrukcji obsługi komputera. Następne w kolejności jest II wydanie Tworzenie stron WWW w praktyce.

Równolegle z pisaniem książek pracuję nad rozwojem mojego forum poświęconego szeroko pojętej tematyce komputerów przenośnych. Serdecznie zapraszam na Forum laptopy i notebooki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

do góry