Jakub i Bartosz w Gazecie Prawnej mówią o Minecrafcie

Minecraft. Crafting, czary i świetna zabawa

Minecraft. Crafting, czary i świetna zabawa

Kilka dni temu w papierowym wydaniu Gazety Prawnej pojawił się artykuł Sylwii Czubkowskiej poświęcony fenomenowi gry Minecraft. Tak się złożyło, że przed powstaniem artykułu rozmawiałem z p. Sylwią na temat Mincrafta i jego ogromnej popularności. Rozmowa trafiła na gorący świąteczny okres i trwała grubo ponad godzinę. Prawdę mówiąc w ferworze walki z porządkami i zakupami zapomniałem o “wywiadzie”. Dopiero dzisiaj przy porannej yerbie trafiłem na artykuł opublikowany na stronie Gazety prawnej (link do artykułu).  Gdy przeczytałem o książce autorstwa Kuby (przy mojej małej pomocy) przypomniałem sobie o rozmowie i zapowiedzi publikacji. Zapraszam wszystkich Czytelników do lektury!

A jak ktoś da się wkręcić i postanowi sprawdzić czym jest Minecraft to akurat dzisiaj jest promocja i naszą książkę można kupić znacznie taniej. Uwaga, cena promocyjna obowiązuje do północy i tyczy się wyłącznie wydania elektronicznego (trzy formaty pdf, epub, mobi)!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

do góry