Nielegalne legalne Nero 7

Na przestrzeni ostatnich tygodni trafiło do mnie kilka e-maili z opisem problemów z numerem seryjnym Nero 7 Reloaded. Dokładniej mówiąc chodziło o to, że właściciel programu postanowił sprawdzić legalność swojego pakietu na stronie http://www.nero.com. Okazało się, że numer seryjny legalnie nabytego programu został uznany za niewłaściwy.

Sprawdziłem u polskiego dystrybutora Nero 7 i oni również dostali kilka podobnych zapytań. Przy okazji dowiedziałem się, że przyczyną problemu jest błąd w udostępnionym przez firmę Nero AG skrypcie sprawdzającym legalność numerów.

Podsumowując, jeżeli posiadasz legalnie kupiony pakiet Nero 7 i Twój numer nie przeszedł weryfikacji na stronie producenta – nie przejmuj się tym. Bez problemów możesz również korzystać z aktualizacji udostępnianych co miesiąc na stronie http://www.nero.com.

Komentarze

  1. witam
    mam pytanie: czy jeżeli odinstaluję Nero 7 Premium,czy skasowaniu ulegną projekty filmów zapisane w Nero Vision ?
    Nie chciałbym przed ponowną instalacją nero i zainstalowaniu aktualizacji stracić wszystkich projektów.
    pozdrawiam

  2. Oczywiście nie ma powinno być problemów i pliki projektów pozostaną na swoim miejscu. Jednak dla świętego spokoju zawszę proponuję wykonywanie backupów ważnych danych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

do góry