Pozycjonowanie i optymalizacja stron WWW. Jak się to robi. Wydanie III. eBook

 • Poznaj sposób działania mechanizmów wyszukiwania w internecie
 • Naucz się tworzyć strony łatwe do odnalezienia i odpowiednio je reklamować
 • Odkryj sekrety skutecznego pozycjonowania i optymalizacji serwisów WWW
Ta książka to obowiązkowa lektura każdego webmastera!

Mówi się, że jeśli czegoś nie można znaleźć w sieci, to rzecz ta prawdopodobnie nie istnieje. W obecnych czasach nikt – a zwłaszcza żadna firma – nie może sobie pozwolić na internetowy niebyt. Jednak nawet najlepsza strona to jeszcze nie wszystko. Co z tego, że Twoja witryna będzie powalać jakością treści i grafiki, jeśli nikt nie będzie w stanie jej szybko (lub w ogóle) znaleźć w czeluściach sieci? Aby uniknąć tego przykrego scenariusza, tysiące webmasterów głowią się co dzień nad właściwym pozycjonowaniem swoich stron. Chcesz być o krok przed nimi? Sięgnij po właściwe źródło informacji!

Pozycjonowanie i optymalizacja stron WWW. Jak się to robi. Wydanie III” to książka niezwykła. Autorzy odważnie łamią tabu, dzieląc się z czytelnikami swoją dogłębną wiedzą i praktycznym doświadczeniem, uzyskanym w ciągu wielu lat pracy w branży SEO. Zaktualizowana treść pozwoli Ci nadążać za najnowszymi trendami w dziedzinie pozycjonowania i optymalizacji witryn. Z lektury poradnika dowiesz się, jak tworzyć i poprawiać kod stron, aby odnosiły one sukces w internecie, jak wykorzystywać sposób działania mechanizmów wyszukiwania i możliwości oferowane przez serwisy społecznościowe w celu zwiększenia ruchu na witrynie oraz jak zarabiać na swojej działalności sieciowej.

Ostrzegamy: nie kupuj tej książki, jeśli chcesz, aby Twoja strona WWW była anonimowa!
 • Zasady działania mechanizmów wyszukiwania
 • Skuteczne metody pozycjonowania stron
 • Właściwe projektowanie układu serwisu, systemu nawigacji i grafiki
 • Wykorzystanie różnych rodzajów odsyłaczy
 • Sposoby poprawiania indeksacji serwisu
 • Techniki monitorowania ruchu na stronie
 • Przegląd narzędzi przydatnych w pozycjonowaniu
Masz ciekawą stronę? Naucz się, jak skutecznie pozycjonować ją w internecie!

Komentarze

 1. Panie Bartku, w grudniu 2007 roku z wielkim zainteresowaniem przeczytałam pierwsze wydanie “Pozycjonowania…” , a teraz, po pięciu latach, z równym zainteresowaniem czytam wydanie trzecie. Pana mądre i jasno przedstawione rady bardzo mi pomogły. Dziękuję, pozdrawiam i … zapraszam na narty :) Barbara

 2. Panie Bartoszu,
  kupiłem książkę “Pozycjonowanie i optymalizacja stron WWW. Wydanie II. Ćwiczenia praktyczne” i jestem z niej bardzo zadowolony – dziękuję za świetną lekturę. Teraz zastanawiam się jeszcze nad kupnem “Pozycjonowanie i optymalizacja stron WWW. Jak się to robi”, ale zastanawiam się, czy planowane jest w najbliższym czasie wydanie IV edycji książki? I wydanie ukazało się w 2007, II w 2009, III w 2011. IV nie ukazało się w 2013, tak jak się można tego było spodziewać, jeżeli cykl wydawniczy byłby kontynuowany. Czy prace nad IV wydaniem trwają, i możemy spodziewać się go w najbliższym czasie?

 3. Bartek Danowski

  Niestety w tej chwili nie planujemy z Michałem kolejnego wydania. III wydanie nadal ma sens w zakresie podstaw. Należy tylko pominąć rozdziały np. o SWL.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

do góry