Sekrety sieci czyli coś o sieciowym półświatku

W sieci podobnie jak w rzeczywistości istnieje podziemie. Sieciowe podziemie nie jest czymś namacalnym; to istota, treść. Istota która łączy wspólne dążenie do wiedzy. Świat sieci jest doskonalszą kopią rzeczywistości, choć nie jest idealny. W internecie możemy znaleźć wszystko co jest nam przydatne, ale czai się tam również niebezpieczeństwo.

Celem tego artykułu jest przedstawienie wszystkim tej części internetu. Uważam, że nie powinno się przemilczać faktu istnienia podziemia w sieci. Znalezienie drugiej strony sieci nie jest trudne a jej poznanie pomoże zmienić istniejący wizerunek wykreowany przez media, a znacznie odbiegający od rzeczywistości.

Będę starał się raczej pisać o rodzimym podziemiu ale oczywiście nie zapomnę o świecie i wielkich sławach, takich jak Condor czy Cup Crunch.

Komentarze

  1. W tym miejscu pragnę zwrócić wszystkim uwagę na to, że powyższy fragment pochodzi z artykułu, który ukazał się blisko 9 lat temu i były to moje pisarskie początki.

    Niestety nie pamiętam w którym numerze Cybera ukazał się powyższy tekst. Nie publikuję również całego artykułu z następujących powodów:

    – brak możliwości uzyskania zgody (pismo nie istnieje)
    – tekst jest nieaktualny i odbiega od współczesnych realiów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

do góry