Spam. Profilaktyka i obrona. eBook

Proszę nie sugerować się komunikatem o tym, że książka jest niedostępna. Mój system zarządzania stroną nie jest przygotowany do publikacji ebooków. Książkę można kupić na stronie wydawnictwa Złote myśli. Aktualna cena wynosi 17,90 zł.

Koniec z niechcianą pocztą – oszczędzaj swój czas i nerwy!

Otrzymujesz zaledwie 10 niechcianych wiadomości dziennie i już doprowadza Cię to do szału?

Każdy, kto chce na poważnie wykorzystywać e-mail – wcześniej czy później – zetknie się z problemem spamu… To od Twojej wiedzy zależy, czy codziennie będziesz tracić wiele czasu i niepotrzebnie się denerwować usuwając zbędne listy, czy…

Jak to możliwe, że niektórzy dostają np. 2000 niechcianych wiadomości na dobę, a jednak żyją, mają się dobrze i w dodatku nie muszą nic robić, by spam sam znikał jak tylko się pojawia?

Dzieje się tak, ponieważ są oni świadomi mechanizmów, które rządzą wysyłaniem spamu i skutecznie się mu przeciwstawiają stosując różne przydatne “bronie” – na przykład filtry antyspamowe. Dzięki temu mogą się w ciągu dnia zająć czymś pożyteczniejszym niż usuwanie listów reklamujących viagrę, zegarki lub tanie oprogramowanie…

Co trzeba wiedzieć, by niechcący nie udostępnić swojego adresu spamerom?

Należy bardzo uważać z podawaniem swojego adresu w jego normalnej postaci na forach dyskusyjnych, grupach usenetu, czy też w ogóle jakichkolwiek stronach WWW. Specjalne programy spamerów skanują strony WWW i wyławiają z nich adresy. Istnieje szereg sposobów na bezpieczne podawanie adresu, a ich omówienie znajdziesz w ebooku “Spam. Profilaktyka i obrona”.

Co możesz zrobić, gdy ktoś bez Twojej zgody wysyła Ci niezamówione materiały reklamowe? Jakie kary grożą za wysyłanie SPAMu?

Od jakiegoś czasu mamy w Polsce ustawę, której zadaniem jest chronić nas przed otrzymywaniem niechcianych przesyłek. Co więc jest spamem w myśl ustawy, a co nim nie jest? Jak możemy zareagować, gdy dostaniemy spam i co grozi za jego wysyłanie? Ten temat został również bardzo sumiennie przedstawiony w książce “Spam. Profilaktyka i obrona”.

Idąc dalej tym tropem dochodzimy do kwestii “być albo nie być” dla wielu firm:

Chcesz wysyłać materiały reklamowe i jednocześnie nie być spamerem? Jak robić to legalnie?

Obecnie wysyłanie spamu jest wykroczeniem. Ściganie tego wykroczenia następuje na wniosek pokrzywdzonego i sąd może nałożyć grzywnę do 5000 zł.

E-mail pozostaje jednym z najpotężniejszych narzędzi sprzedaży dostępnych w internecie. Legalne jest wysyłanie materiałów marketingowych, które NIE są spamem. Jakie warunki musi spełniać lista adresów e-mail, do której możesz bezpiecznie wysyłać swoje oferty? Również i na to pytanie odpowiedź znajdziesz w ebooku “Spam. Profilaktyka i obrona”

Kto powinien sięgnąć po tego ebooka?

 • Każdy, kto używa poczty elektronicznej i ma problem ze spamem. Jeśli dalej tracisz czas na usuwanie spamu ze swojej skrzynki i chcesz przerwać ten stan – koniecznie poznaj sposoby pozbycia się tego problemu.
 • Ludzie, którzy zaczynają się udzielać w sieci. Jeśli piszesz coraz więcej na forach, grupach dyskusyjnych itd. – przestrzegaj pewnych reguł, które uchronią Twój adres przed niepotrzebnym spamowaniem.
 • Każdy, kto myśli o wykorzystaniu e-maila w swoim biznesie. Jest niezwykle ważne, by wiedzieć dokładnie, co trzeba zrobić, by wysyłać swoje reklamy i jednocześnie nie narażać się na karę za spam.
 • Każdy, kto chce przestać ufać mitom i poznać prawdę na temat spamu. Dzięki tej książce nauczysz się nie tylko, jak się chronić, ale będziesz w pełni świadomy lub świadoma swoich praw i łatwo odróżnisz spam od tego, co spamem nie jest…

Co jeszcze odkryje prze Tobą ebook “Spam. Profilaktyka i obrona”?

 • Kto zarabia na spamie?
 • Spam w poczcie elektronicznej, na grupach dyskusyjnych, przez telefon, faks, SMS, MMS…
 • Jakie są popularne typy spamu e-mailowego? (E-maile reklamowe, ?Zgodne z ustawą o świadczeniu usług??, Oszustwa i wyłudzenia, Łańcuszki i żarty biurowe, Spyware, zombie i e-pluskwy)
 • W jaki sposób prawo chroni nas przed spamem?
 • Jak ochraniać swój adres i skutecznie bronić się przed spamem?
 • Rady dla stawiających pierwsze kroki w e-biznesie – jak używać komercyjnie e-maila i nie zostać spamerem?
 • Wiele bezcennych rad na 262 stronach tej solidnej publikacji. Sprawdź szczegóły w spisie treści.

Raz zainwestowane pieniądze pozwolą Ci nie tylko skończyć z problemem spamu, ale także stać się najlepiej poinformowanym na ten temat człowiekiem w Twoim środowisku. Jeśli posiądziesz tę wiedzę dzięki ebookowi, oszczędzisz prawie 30% ceny książki.

Proszę nie sugerować się komunikatem o tym, że książka jest niedostępna. Mój system zarządzania stroną nie jest przygotowany do publikacji ebooków. Książkę można kupić na stronie wydawnictwa Złote myśli. Aktualna cena wynosi 17,90 zł.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

do góry