Wejdź do świata magii! Twój przewodnik po grze Harry Potter: Wizards Unite

Czarodziejko! Czarodzieju! Ministerstwo Magii alarmuje: wydarzyła się Katastrofa i magiczne przedmioty pojawiają się w świecie mugoli. Trzeba je zebrać i odesłać z powrotem – bądź w gotowości, bo każda różdżka się przyda! Do zespołu zadaniowego powołanego przez Ministerstwo Magii i Międzynarodową Konferencję Czarodziejów dołączyć może każdy.

Jak przyłączyć się do teamu? Wystarczy, że zainstalujesz na swoim smartfonie grę Harry Potter: Wizards Unite. Ta aplikacja mobilna, stworzona przez studio Niantic odpowiedzialne za sukces Pokemon GO, umożliwia graczom wcielanie się w wysłanników SOS, czyli Sił Ochrony Sekretu Kodeksu Tajności walczących ze skutkami Katastrofy. Jako początkujący rekrut potrzebujesz pomocy – sięgnij więc po ten poręczny przewodnik. Książka Zosi i Bartosza Danowskich to prawdziwa Mapa Huncwotów. Z nią już od pierwszych chwil będziesz pewnie poruszać się w świecie gry Harry Potter: Wizards Unite.

Dowiedz się:

  • jak tworzyć identyfikator ministerialny
  • jaka profesja będzie dla Ciebie najodpowiedniejsza
  • czym są zguby i gdzie ich szukać
  • dlaczego warto odwiedzać gospody i cieplarnie
  • czym są fortece i co można w nich zdobyć

A zatem różdżka… to znaczy smartfon w dłoń – i do dzieła!

PS.

Bez dwóch zdań to nietypową pozycję w moim autorskim dorobku. W przypadku niniejszej książki moja rola ograniczyła się jedynie do prac redaktorskich. Głównym autorem jest moja córka ? 8-letnia Zosia. To w jej głowie zrodził się pomysł nad książkę, która zawiera opis doświadczeń związanych z ratowaniem świata i likwidowaniem skutków katastrofy. Sam jedynie pomagałem ?przelać na papier? myśli Zosi i całość dopasować do wymagań wydawcy. Innymi koncepcyjnie pracowała Zosia, a ja wykonałem fizyczną pracę ;).

To bez dwóch zdań najważniejsza dla mnie książka i jestem z niej szczególnie dumny!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

do góry