Windows 10. Kurs video. Krok po kroku

Obierz kurs na… Windows 10!

Windows 10 jest dziś na ustach wszystkich ? głównie dlatego, że przy jego tworzeniu Microsoft po raz pierwszy postanowił na tak dużą skalę współpracować z użytkownikami. Testowe wersje systemu były dostępne od dawna i zmieniały się z każdym wydaniem. Uwagi i oczekiwania odbiorców za każdym razem były traktowane poważnie oraz sukcesywnie wprowadzane. Dzięki temu powstał system kompletny, nowoczesny i dopasowany do dzisiejszych realiów.
Windows 10 łączy w sobie najlepsze cechy wersji opatrzonej numerem 7 z innowacyjnością ósemki. Mieszanka jest iście wybuchowa, ponieważ powstał system na miarę XXI wieku, wspaniale dopasowujący się do urządzenia, na którym działa. Na ekranie komputera z tym systemem zobaczysz klasyczny pulpit, a na smartfonie ? kafelki. Jeśli chcesz się szybko zorientować, co oferuje nowy Windows, skąd go wziąć, jak zainstalować i jak się w nim poruszać, Windows 10. Kurs video. Krok po kroku będzie dla Ciebie idealny.
Wprowadź swój komputer w XXI wiek!

Czego nauczysz się podczas naszego profesjonalnego szkolenia?

 • Dowiesz się, jakie wymagania sprzętowe ma nowa odsłona Windows.
 • Poznasz możliwości darmowej aktualizacji starszych wersji Windows do najnowszej wersji.
 • Nauczysz się instalować system Windows 10.
 • Sprawdzisz, jak konfigurować system, dopasowywać go do własnych potrzeb oraz instalować nowe urządzenia.
 • Nauczysz się stawiać pierwsze kroki w nowej wersji Windows.
 • Odkryjesz, jak dbać o bezpieczeństwo systemu i danych zgromadzonych na dysku komputera.
 • Podłączysz komputer do sieci.
 • Poznasz wybrane aplikacje dostępne w Windows 10.

Sprawdź, jak łatwo i szybko można przesiąść się na system Windows 10 ? i dlaczego warto to zrobić. Ten kurs pomoże Ci zmienić Windows 7 lub 8 na najnowszą wersję okienek, a także opanować wszystkie najważniejsze obszary działania nowego systemu. W ramach 67 lekcji nauczysz się wgrywać system do komputera ? zarówno czystego, jak i takiego ze starszą wersją ? a także ustawiać go tak, by uwzględniał Twoje indywidualne potrzeby. Zobaczysz, jak działa nowa poczta, co to jest przeglądarka Edge i do czego można wykorzystać Kalendarz. Nauczysz się także podłączać swój komputer do różnych sieci i stosować narzędzia kontroli rodzicielskiej. Zobaczysz, co to jest grupa domowa i jak może ułatwić Ci życie. Odkryjesz również, jak chronić swoje zasoby i swoją prywatność w internecie.
Jeśli nie czujesz się pewnie w roli odkrywcy nieznanych lądów i chcesz dobrze przygotować się na zmianę systemu w swoim komputerze, Windows 10. Kurs video. Krok po kroku pozwoli Ci oswoić się z nowymi możliwościami. Wystarczy dokładnie go prześledzić, a Twój komputer zacznie spełniać wszystkie Twoje życzenia!

Windows 10 ? niezależny od urządzenia

Windows 10 obsługuje komputery stacjonarne, laptopy, tablety oraz smartfony ? i sam rozpoznaje, z jakim urządzeniem ma do czynienia. Możliwość korzystania z tego samego systemu na wszystkich tych maszynach to wielkie ułatwienie: od teraz nie będziesz już musiał uczyć się obsługi kilku różnych systemów, szukać różnych rozwiązań tych samych problemów, martwić się o kompatybilność przenoszonych plików.
Windows 10. Kurs video. Krok po kroku pozwoli Ci nie tylko opanować podstawowe czynności związane z obsługą i personalizacją systemu, lecz także zorientować się, jak działa menedżer urządzeń, jakie sterowniki będą Ci potrzebne, co to są wirtualne pulpity i po co Ci Centrum akcji. Odkryjesz, jak zapanować nad procesem aktualizacji, korzystać z przechowywania danych w chmurze i poruszać się w sklepie z aplikacjami. Zobaczysz także, czym różni się konto użytkownika od konta rodzinnego.

Wygodne okienka

Jeśli nie czujesz się zbyt pewnie podczas pracy z komputerem, nie orientujesz się zbyt dobrze wśród różnych funkcji wykraczających poza obsługę przeglądarki i menu Start, a chciałbyś wykorzystać choć część fenomenalnych możliwości Windows 10, sięgnij po Windows 10. Kurs video. Krok po kroku. Sprawdź, jak zaktualizować Twój obecny system do nowej wersji okienek i jakie są wymagania sprzętowe takiej aktualizacji. Naucz się wykonywać operacje na plikach, tworzyć biblioteki i zabezpieczać Twoje dane przed wpadnięciem w niepowołane ręce. Przyjrzyj się, jak działa przeglądarka Edge, jakie aplikacje warto zainstalować i skąd je wziąć, jak skonfigurować ustawienia sieci Ethernet oraz Wi-Fi. Dowiedz się więcej o kontroli rodzicielskiej, zanim Twoje dzieci zaczną zwiedzać niebezpieczne rejony internetu, i zaplanuj dzień z Kalendarzem.
Opanuj podstawy działania w nowym systemie, a szybko odkryjesz, jak wiele fascynujących możliwości otwiera przed Tobą dobrze działający, intuicyjny komputer…

Komentarze

 1. Stefania Krupa

  Witam.mam nadzieje ze cos wiecej sie dowiem ,bo od 2 miesiecy mam nowy komputer Windows10 i nic nie pojmuje a kursy dla seniorow sa tylko na XP,pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

do góry